interiéry na míru

Dokonalá harmonie
funkčnosti a estetiky

Oživte svůj prostor osobním dotykem a vytvořte si ideální interiér díky našim zkušeným designérům a mistrovskému řemeslu. Objednejte si svůj vysněný interiér u předního výrobce nábytku ještě dnes.

3D návrh zdarma

3D návrh zdarma

Připravíme pro Vás kompletní vizualizaci interiéru, abyste si dokázali představit, jak to bude vypadat.

Nejkvalitnější materiály

Používáme jen kvalitní materiály

Vybíráme dodavatele pouze s kvalitními materiály, které vám zajistí dlouhodobou funkčnost.

Rychlé dodací lhůty

Rychlé dodací lhůty

Již nemusíte na výrobu čekat celé měsíce. Zvládneme interiéry vyrobit i do měsíce.

oslňte návštěvu

Interiér ve Vašem stylu

Nechte si vytvořit prostor přesně podle Vašich představ, který se perfektně hodí k Vašemu osobnímu stylu a vkusu. Pomůžeme Vám navrhnout promyšlený interiér, který bude funkční a zároveň splní Vaší představu o designu.

na celý život

Využijte prostor na maximum

Pomůžeme Vám optimalizovat místnosti různých tvarů a velikostí, abyste využili každý centimetr a byli jste spokojeni s promyšleností interiéru na dlouhá léta.

Kvalita & trvanlivost

Získejte to nejlepší

Váš interiér na míru bude nejen nadčasový, ale také zajistíme, aby byl z co nejkvalitnějších materiálů a v souladu s nejvyššími standardy řemeslného zpracování. To Vám zaručí, že bude vypadat moderně i v budoucnu a navíc bude sloužit další léta.

Materiály
Flexibilita & variabilita

Funkčnost na prvním místě

Díky individuálnímu návrhu si zařídíte interiér tak, aby co nejlépe vyhovoval vašim nárokům na funkčnost a pohodlí. To Vám usnadní každodenní život a uspoří čas.

Můžete si vybrat z různých designů, materiálů, barev a prvků, abyste dosáhli přesně toho, co si představujete. Tím získáte volnost a možnost upravit svůj interiér dle aktuálních potřeb a budoucích změn.

nedělejte kompromisy

Investujte do budoucnosti

Kvalitně vyrobený interiér na míru je dlouhodobou investicí, která zvyší hodnotu a atraktivitu Vašeho domova.

Interiér na míru je ideální volbou pro ty, kteří chtějí získat unikátní, kvalitní a funkční prostor, který bude odpovídat jejich individuálním potřebám a estetickým preferencím.

reference

Naše interiéry

Kompletní interiér RD

Golčův Jeníkov

Pracovna

Červené Pečky

Kompletní interiér RD

Praha

Hasičská zbrojnice

Třemošnice

Interiér RD a Kuchyně

Kutná Hora

Interiér a vestavěné skříně

Třemošnice

Dětský pokoj

Třemošnice

Jak to bude probíhat

Efektivní proces pro splnění Vašeho snu

01

OSOBNÍ SETKÁNÍ

Abychom plně pochopili Vaši představu, pomůže nám půdorys se základními rozměry nebo stavební výkresy. Při měření nezapomeňte okna, dveře nebo topení. Domluvte si návštěvu předem v našem studiu.

02

3D NÁVRH A CENA

Po pečlivém prozkoumání Vaší představy pro vás připravíme grafický návrh a vizualizaci ideálního řešení interiéru nebo kuchyně. Při dalším setkání tak budete mít představu o designu včetně cenové kalkulace.

03

VÝROBA A MONTÁŽ

Po podpisu smlouvy bude výroba trvat 4-8 týdnů podle náročnosti. Dovezeme Vám již hotový nábytek, abychom ušetřili čas při montáži a mohli ručit za dlouhodobou funkčnost.

nezávazná poptávka

Společně to vymyslíme.
Ozvěte se nám.

Kamil Handlíř
Kamil handlíř
Děkujeme za vaší zprávu. Ozveme se vám hned jak to bude možné. Obvykle to bývá do 48 hodin.
Oops! Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu.
reference

Zeptali jsme se zákazníků, jak jsou s námi spokojeni

“S odstupem 5 měsíců hodnotím velmi kladně celé provedení.”

Milá a vstřícná obsluha. Poptávali jsme kuchyni do chalupy, byli perfektně připraveni a v podstatě jsme dopilovávali detaily připraveného návrhu. Návštěvu hodnotím velmi pozitivně.

Martin Šáda
Google recenze

“Před 15 lety nám tady vyrobili kuchyň k maximální spokojenosti.”

martin buban
google recenze

Chtěli bychom Vám tímto velmi poděkovat za dobře realizovanou zakázku naší kuchyně. Vše proběhlo na 100%, jak kvalitou, tak dodržením termínu. Děkujeme i Vašim zaměstnancům kanceláře i při montáži za jejich velice vstřícný přístup.V případě potřeby se na Vaši firmu i v budoucnu s důvěrou obrátíme.

Josef a Eva Šebkovi Kolín
osobní poděkování

“Nová skvělá kuchyň.”

Vše proběhlo, jak mělo a výsledkem byla spokojenost celé rodiny. Děkuji

Testimonial - Decoration X Webflow Template
Vladimíra Sadová
Google recenze

S firmou HOKA jsem v posledních letech opakovaně spolupracovala. Pomáhali mi s rekonstrukcí bytu  a především v r. 2019 s kompletním znovu vybavením ordinace, která byla zcela zničena vodní havárií. Byla jsem vždy spokojena jak s nápaditostí návrhů v ateliéru, tak i s realizací zakázky. Kvalita práce výborná, pracovníci nadstandardně ochotní a především chválím  precizní dodržování dohodnutých termínů.

MUDr. Ruth Adamová
recenze

“Moc děkuji za spolupráci, bylo to od Vás famózní. ”

Pánové na montáži předvedli absolutně profesionální práci, jelikož se s našimi nelehkými podmínkami poprali naprosto bravurně. Věčná škoda, že neděláte také instalace koupelen, protože tam se potýkám s šílenými potížemi. O to víc pak oceňuji, když vidím, že někdo dokáže odvést perfektní práci, na všechno má správné nářadí a není líný držet se hesla "dvakrát měř". Vím, že kombinaci pelikánové s rezatou deskou nevyrábíte denně, ale tato neotřelá kombinace vypadá nádherně, jak v kuchyni, tak na skřínkách v předsíni.

Markéta Marečková
osobní poděkování