kuchyně na míru

Získejte kuchyň podle Vaší chuti

Kuchyň od nás bude přesně odpovídat Vašim potřebám při vaření. Díky naší pečlivosti Vám bude sloužit dlouhá léta.

3D návrh zdarma

3D návrh zdarma

Díky vizualizaci budete mít jasnou představu o tom, jak bude reálně vypadat Vaše nová kuchyň.

Nejkvalitnější materiály

Zaručená kvalita

Budete mít jistotu, že vám kuchyň vydrží dlouhá léta díky našemu pečlivému výběru dodavatelů materiálu.

Rychlé dodací lhůty

Rychlé dodací lhůty

Na novou kuchyň nebudete čekat dlouhé měsíce. Zvládneme ji vyrobit už za 4 týdny.

Jak to bude probíhat

Nová kuchyně ve 3 krocích

01

NAVRHNEME

Pro plné pochopení Vaši představy potřebujeme půdorys se základními rozměry nebo stavební výkresy. Při měření nezapomeňte okna, dveře nebo topení. Domluvte si návštěvu předem v našem studiu.

02

VYROBÍME

Po podpisu smlouvy bude výroba Vaší nové kuchyně trvat 4-8 týdnů. Dodáme Vám již hotový nábytek s pevně kotveným kováním. Tím zajistíme dlouhou životnost a funkčnost.

03

NAMONTUJEME

Při uzavření smlouvy domluvíme termín montáže, kterou provedou naši zkušení řemeslníci. Garantujeme dodržení termínu a precizní montáž pod naším vlastním dohledem.

studio čáslav

Navštivte naše kuchyňské studio

Nechte si poradit od opravdových odborníků. Vytvoříme vám návrh, zpracujeme 3D vizualizaci a cenovou kalkulaci. Vybereme společně nejvhodnější materiály a kování. Současně připravíme projekt instalací.

vlastní výroba / Kvalita

Vše pod jednou střechou

Veškerou výrobu provádíme ve vlastní dílně. Přesné CNC opracování každého dílce spolu s klasickým řemeslem zajistí kvalitní výrobek s dlouhou životností. Díky tomu dokážeme pohlídat každý detail a kvalitu zpracování.

vybavení

Značkové spotřebiče

Zajistíme Vám kompletně hotovou kuchyň i s vestavěnými spotřebiči značek De Dietrich, Brandt, AEG nebo Electrolux. Díky tomu budete moci hned po montáži začít vařit. Radost vám udělá trouba s pyrolitickým čištěním, indukční varná deska, vestavěný kávovar či parní trouba - vše si předem vyzkoušíte a vyberete v našem studiu.

doživotní záruka na kování

Nezničitelné kování

Kování nejvyšší kvality značek Blum a Hettich má doživotní záruku funkčnosti. Instalujeme je v každé kuchyni od otevírání a zavírání výklopů, výsuvů a až po dvířka.

servis a montáŽ

Po montáži vaříte

Před montáží od Vás potřebujeme přivést jen elektřinu a odpady a o zbytek se postaráme. Po montáži vše pro jistotu otestujeme a dopilujeme k dokonalosti. Zajistíme, abyste po realizaci mohli začít s chutí kuchyň využívat.

reference

Kuchyně od nás

Kuchyně na míru

Kuchyně

Třemošnice

Kuchyně

Horní Počernice

Hasičská zbrojnice

Třemošnice

Kuchyně a interiér RD

Kutná Hora

Jídelna

Pardubice

Kompletní interiér RD

Praha

Kompletní interiér RD

Golčův Jeníkov

nezávazná poptávka

Společně to vymyslíme.
Ozvěte se nám.

Kamil Handlíř
Kamil handlíř
Děkujeme za vaší zprávu. Ozveme se vám hned jak to bude možné. Obvykle to bývá do 48 hodin.
Oops! Něco se pokazilo, zkuste to prosím znovu.
reference

Zeptali jsme se zákazníků, jak jsou s námi spokojeni

“S odstupem 5 měsíců hodnotím velmi kladně celé provedení.”

Milá a vstřícná obsluha. Poptávali jsme kuchyni do chalupy, byli perfektně připraveni a v podstatě jsme dopilovávali detaily připraveného návrhu. Návštěvu hodnotím velmi pozitivně.

Martin Šáda
Google recenze

“Před 15 lety nám tady vyrobili kuchyň k maximální spokojenosti.”

martin buban
google recenze

Chtěli bychom Vám tímto velmi poděkovat za dobře realizovanou zakázku naší kuchyně. Vše proběhlo na 100%, jak kvalitou, tak dodržením termínu. Děkujeme i Vašim zaměstnancům kanceláře i při montáži za jejich velice vstřícný přístup.V případě potřeby se na Vaši firmu i v budoucnu s důvěrou obrátíme.

Josef a Eva Šebkovi Kolín
osobní poděkování

“Nová skvělá kuchyň.”

Vše proběhlo, jak mělo a výsledkem byla spokojenost celé rodiny. Děkuji

Testimonial - Decoration X Webflow Template
Vladimíra Sadová
Google recenze

S firmou HOKA jsem v posledních letech opakovaně spolupracovala. Pomáhali mi s rekonstrukcí bytu  a především v r. 2019 s kompletním znovu vybavením ordinace, která byla zcela zničena vodní havárií. Byla jsem vždy spokojena jak s nápaditostí návrhů v ateliéru, tak i s realizací zakázky. Kvalita práce výborná, pracovníci nadstandardně ochotní a především chválím  precizní dodržování dohodnutých termínů.

MUDr. Ruth Adamová
recenze

“Moc děkuji za spolupráci, bylo to od Vás famózní. ”

Pánové na montáži předvedli absolutně profesionální práci, jelikož se s našimi nelehkými podmínkami poprali naprosto bravurně. Věčná škoda, že neděláte také instalace koupelen, protože tam se potýkám s šílenými potížemi. O to víc pak oceňuji, když vidím, že někdo dokáže odvést perfektní práci, na všechno má správné nářadí a není líný držet se hesla "dvakrát měř". Vím, že kombinaci pelikánové s rezatou deskou nevyrábíte denně, ale tato neotřelá kombinace vypadá nádherně, jak v kuchyni, tak na skřínkách v předsíni.

Markéta Marečková
osobní poděkování